پیام تبریک مدیرعامل مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

مدیرعامل مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

بهار از راه رسید تا سر آغازی باشد برای هم گرایی، گره گشایی و مهرورزی؛ در حقیقت عید نوروز نمادی است از شادابی، شکوفایی و نواندیشی. نوروز در کشور ما همواره با درون مایه های اسلامی همراه بوده است، این عید با فرهنگ توحیدی ایرانی شکل گرفته است و به عنوان دستاورد انسان های خداجو و حقیقت طلب که با حرکت خدایی و الهی انسان تطابق دارد پذیرفته شده است، نوروز باستانی فرصتی دوباره برای مشاهده ی قدرت الهی در زنده کردن طبیعت و نو شدن زندگی و زمانی مناسب برای بازاندیشی و دوراندیشی در عالم خلقت و تامل در باب آینده و هدف خلقت انسان است.
حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ موسسه خدمات درمانی بسیجیان توانست با سعی و تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در راستای آمایش درمانگاه ها در جهت توسعه و احداث مراکز درمانی به 100 مرکز در مناطق محروم و کم برخوردار، ارتقاء خدمت‌رسانی به آحاد جامعه بالاخص بسیجیان عزیز و همچنین ارتقای سلامت به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت‌های خود گام‌های بلندی بردارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. امید است در سالی که در پیش رو داریم این تلاش‌ها در راستای دستیابی به چشم‌انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر موسسه، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذینفعان پیگیرانه ادامه یابد.
برای اینجانب نهایت مسرت است که درپیشگاه خداوند متعال و در قدوم بهار و سال نو، صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت آغاز سال 1401 خدمت کارکنان و خانواده محترم آنان در موسسه خدمات درمانی بسیجیان ابراز نمایم، بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت های موسسه در سالیان گذشته مرهون سعی و تلاش جمعی شما همکاران ساعی و تلاشگر بوده است.
از حق تعالی می خواهیم تا قلب های همه ما را با نور خود منور، وجود نازنین تان سلامت و سرشار از عزت، روزهای پیش رویتان خرم، حال و احوالتان نیکو و نوروزتان خجسته و پاینده باد.
کد خبر 110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =