آیین بهره برداری ۲۲ مرکز درمانی تخصصی درمانی در مناطق محروم توسط موسسه خدمات در مانی بسیجیان با هدف عدالت در سلامت

به گزارش مدیر روابط عمومی موسسه خدمات درمان بسیجیان : مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان وابسته به بنیاد تعاون بسیج در سال ۱۳۷۵ با مأموریت تأمین، تولید و ارائه زنجیره کامل خدمات سلامت به عموم مردم و به ویژه محرومین جامعه ایجاد گردید.

این مؤسسه در حال حاضر دارای بیش از ۱۲۰  مرکز درمانی عمومی و تخصصی در سراسر کشور به خصوص در نقاط محروم در حال خدمت رسانی می باشد.

این مسئول خاطر نشان کرد : همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر ۲۲ مرکز درمانی عمومی و تخصصی جهت ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم و کم برخوردار توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان با حضور ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین و مدیر عامل موسسه خدمات در مانی بسیجیان احداث و افتتاح خواهد شد .

در این مراسم که بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار می­گردد ۵ مرکز درمانی در مناطق محروم استانهای لرستان ، سیستان و بلوچستان ، کردستان ، آذربایجان غربی و ایلام بصورت همزمان افتتاح و ۱۷ مرکز دیگر بصورت جداگانه به بهره برداری خواهد رسید 

همچنین این مؤسسه در حال حاضر بیش از ۸۰ مرکز درمانی را در دست اقدام دارد که پیش بینی می شود تا هفته بسیج سال ۱۴۰۳ به بهره برداری برسد..

مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان در قالب برنامه های کلان خود در نظر دارد برای رسیدن به اهداف سیاست های محرومیت زدایی ۱۰۰۰ منطقه محروم را با ایجاد ۵۰۰ مرکز درمانی تا سال ۱۴۰۷ تحت پوشش خود قرار دهد.

۲۲ مرکز درمانی در سطح کشور توسط مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان احداث و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =