افتتاح درمانگاه شهید صادق رییسی در شهربابک با ۳۰ میلیارد ریال هزینه

با حضور سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان درمانگاه شهید صادق رییسی در شهربابک با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش واحد روابط عمومی، سردار محمدعلی نظری در آیین افتتاحیه درمانگاه شهید صادق رییسی در شهربابک ضمن تبریک به مناسبت ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: شهید صادق رییسی اوج رشادت در مبارزه با بیماری منحوس کرونا را به منصه ظهور گذاشت و سلامت و جان خود را برای سلامتی سایر افراد فدا کرده و به شهادت رسید.

 فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: این درمانگاه که به همت مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان افتتاح شد می تواند منشأ خیر و برکت برای مردم شهید پرور شهربابک باشد و به مرور زمان توسعه پیدا کند.

 وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به اینکه شهربابک شهری صنعتی و معدنی و جمعیت آن در حال افزایش است و مردم انتظار دارند توسعه این درمانگاه و مسائل بهداشتی و حتی کشاورزی آن مد نظر باشد، انشاالله برای مردم این خطه که در دوران دفاع مقدس با جمعیت کم بیشتر فداکاری، ایثار و حضور در جبهه را داشتند و حامی نظام و انقلاب هستند خدمات بیشتری را عرضه کنیم.

 درمانگاه شهید مدافع سلامت صادق رییسی توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمان و با همکاری سپاه ناحیه شهربابک در راستای طرح پنج ساله افتتاح ۵۰۰ درمانگاه در کشور راه اندازی شد

برای تجهیز این درمانگاه ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است

قرار است در آینده نزدیک یک درمانگاه دندانپزشکی در بزنجان بافت و در ماه ها های آینده هم یک درمانگاه دیگر در قلعه گنج افتتاح شود.

کد خبر 236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =