دکتر مالمیر گفت: این مجتمع درمانگاهی نیز یکصد و پنجاه و یکمین مجتمع درمانگاهی خواهد بود که با استعانت خداوند و مدد خیرین شهرستان در دو سال آینده آماده افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی؛ در ابتدای مراسم آئین کلنگ زنی، مدعوین با حضور بر سر مزار شهدای گمنام شهرستان قیدار یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

در این مراسم فرمانده سپاه ناحیه شهرستان قیدار ضمن عرض خوش آمدگویی، گزارشی از زمین واگذاری از سوی شورای شهر به مؤسسه ارائه نمود. 

در ادامه مدیرعامل مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان نیز ضمن معرفی و عملکرد مؤسسه، اظهار داشت: یکی از مأموریت های مهم مؤسسه ارائه خدمات درمانی به نقاط محروم کشور است که در همین راستا با ابلاغ رئیس سازمان بسیج مستضعفین مبنی بر هر ناحیه یک درمانگاه اقدامات در این زمینه آغاز شده که به همین منظور تا سال 1404 از 70 مرکز درمانی وابسته به مؤسسه به 500 درمانگاه ارتقاء خواهد پذیرفت.

دکتر مالمیر گفت: مجتمع درمانگاهی حضرت زینب(س) نیز یکصد و پنجاه و یکمین مجتمع درمانگاهی خواهد بود که با استعانت خداوند و مدد خیرین شهرستان در دو سال آینده آماده افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

خاطرنشان میشود؛ مجتمع درمانگاهی حضرت زینب(س) شهرستان قیدار استان زنجان در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و با زیربنا 1500 متر مربع در 3 طبقه و با بخش های: عمومی، تخصصی، اورژانس، داروخانه، فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه و مرکز تصویربرداری می باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =