آیین افتتاح و بهره‌برداری فاز اول مجتمع درمانگاهی ولایت اسفراین و کلنگ زنی مجتمع درمانگاهی ولایت کوهدشت لرستان به صورت ارتباط تصویری توسط رییس سازمان بسیج مستضعفین، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ همزمان با هفته بسیج، آیین بهره‌برداری از هشتادهمین مجتمع درمانگاهی در اسفراین خراسان شمالی و مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات خاکبرداری مجتمع درمانگاهی ولایت کوهدشت استان لرستان به صورت ارتباط تصویری با حضور "سردار غلامرضا سلیمانی" رییس سازمان بسیج مستضعفین، "مهندس حمیدرضا تقی زاده" مسئول بنیاد تعاون بسیج و "دکتر عیسی مالمیر" مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان انجام شد.


سردار سلیمانی طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: بسیج توانست در یک دوران مخاطره انگیز یعنی دوران دفاع مقدس و دوران تثبیت جمهوری اسلامی ایران فداکاری بی نظیری را انجام دهد.


وی افزود: این راه پس از دفاع مقدس هم ادامه پیدا کرد و جلوه های وسیع تر و گسترده تر از فداکاری و خدمت به مردم عزیز در این تشکیلات متجلی شد.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی هم در جهت پیاده سازی این بیانیه بنا هست جلوه های زیبای این خدمتگزاری گسترش پیدا کند.


سردار سلیمانی، تاکید کرد: بنیاد تعاون بسیج در سایر موضوعات هم در خدمت مردم است. در ساخت مراکز درمانی عمومی در 500 منطقه از کشور و ارائه خدمات درمانی و همچنین در ایجاد اشتغال و مباحث مختلف مربوط به پیشرفت و آبادانی کشور نیز اقداماتی انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =